Fabrikanten

Voor hem

Bekeken producten

Información

Nieuwe producten

Aanbiedingen

Er zijn op dit moment geen aanbiedingen.

CLONEBOY CLONADOR KIT VAN penis licht in de duisternis.

D31-22618

Nieuw product

Creëert een replica van uw penis van siliconen, in kleur fluorescenteDespués het succes van de eerste serie, het team van Cloneboy ontwikkelde een nieuwe reeks compleet Cloneboy, inclusief een ring om de penis en materiaal voor schimmels een beetje extra voor extra afspelen die garandeert u een replica 3D van uw penis van hoge kwaliteit. Ons team kan worden gebruikt met penissen in alle soorten en

Meer details

rating Ver la opinión
Valoración media: 5/5 - Nº valoraciones: 1

15,29 €

Meer informatie

Creëert een replica van uw penis van siliconen, in kleur fluorescenteDespués het succes van de eerste serie, het team van Cloneboy ontwikkelde een nieuwe reeks compleet Cloneboy, inclusief een ring om de penis en materiaal voor schimmels een beetje extra voor extra afspelen die garandeert u een replica 3D van uw penis van hoge kwaliteit. Ons team kan worden gebruikt met penissen in alle soorten en maten. Tot penissen gebogen.De Cloneboy® Creëer je eigen Dildo bevat alle objecten die nodig zijn om een kopie te maken van siliconen rubber van hoge kwaliteit van uw penis alleen of samen met uw partner. De Cloneboy bevat geen gips dat kan irritatie van de huid en het gebruik van een materiaal ten opzichte van de matrijs is medisch bewezen en is gemaakt van natuurlijke algen.De eenvoud van de computer kunt u uw eigen Cloneboy in slechts enkele stappen. In tegenstelling tot andere goedkoopste computers de Cloneboy bevat 2 standaard zakken 3D Gel heeft u altijd een tweede kans om een goede indruk van je penis, een ring om de penis die ervoor zorgt dat de erectie blijft tijdens het proces van gieten, is veel eenvoudiger te gebruiken met slechts drie minuten wachten ook een manga stimulant die kan worden gebruikt in combinatie met de aanleg van eigen penis!.Dit pakket bevat: 2 gel packs (moldeante 3D). Verharder. Siliconenrubber. Manga. 1 kleine stick. Handschoenen. 1 ring in penis. Een buis.Met Cloneboy® biedt u een perfecte klonen van uw penis! 

Opiniones


Haz clic aquí para dar tu opinión


ratingAchat cloneboy.
Julian C. el día 17-08-2019Le moins cher et envoie possible en France.


30 andere producten in dezelfde categorie: