Fabrikanten

Voor hem

Bekeken producten

Información

Nieuwe producten

Aanbiedingen

CLONEBOY CLONADOR kit van de penis met een vibrator.

D-211500

Nieuw product

Creëert een replica van uw penis silicone.Na het succes van de eerste serie, het team van Cloneboy ontwikkelde een nieuwe reeks compleet Cloneboy, inclusief een ring om de penis en materiaal voor schimmels een beetje extra voor extra afspelen die garandeert u een replica 3D van uw penis van hoge kwaliteit. Ons team kan worden gebruikt met penissen in alle soorten en maten. Tot penissen gebogen.De

Meer details

Bij aanschaf van dit product krijgt u in totaal 1 Loyaliteit punt. Uw winkelwagen bevat een totaal aan 1 Loyaliteit punt die omgezet kunnen worden in een waardebon van 0,20 €.


17,78 €

Meer informatie

Creëert een replica van uw penis silicone.Na het succes van de eerste serie, het team van Cloneboy ontwikkelde een nieuwe reeks compleet Cloneboy, inclusief een ring om de penis en materiaal voor schimmels een beetje extra voor extra afspelen die garandeert u een replica 3D van uw penis van hoge kwaliteit. Ons team kan worden gebruikt met penissen in alle soorten en maten. Tot penissen gebogen.De Cloneboy® creëert zijn eigen set Vibrator bevat alle noodzakelijke onderdelen om een kopie te maken van uw penis vibrerende siliconen rubber alleen of samen met uw partner. De Cloneboy bevat geen gips dat kan irritatie van de huid en materiaal gebruikt uit matrijs medisch getest en gemaakt van natuurlijke algen.De eenvoud van de computer kunt u uw eigen Cloneboy in slechts enkele stappen. In tegenstelling tot andere goedkoopste computers de Cloneboy bevat 2 standaard zakken 3D Gel heeft u altijd een tweede kans om een goede indruk van je penis, een ring om de penis die ervoor zorgt dat de erectie blijft tijdens het proces van gieten, is veel eenvoudiger te gebruiken met slechts drie minuten wachten ook een manga stimulant die kan worden gebruikt in combinatie met de aanleg van eigen penis!.Dit pakket bevat: een buis. 2 gelzakken (moldeante 3D). Verharder. Siliconenrubber. Manga. 1 kleine stick. Handschoenen. 1 ring naar de penis. Vibrator. Centrale deel. Met Cloneboy remover.® biedt u een perfecte klonen van uw penis!

Opiniones


Haz clic aquí para dar tu opinión
30 andere producten in dezelfde categorie:

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...